Opaska na oczy LUBIĘ WALENIE

Cena regularna17,90 zł
/
Cena zawiera podatek. Koszt dostawy obliczany przy kasie.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,90 zł
Sprawdzamy dostępność...
Sprawdzamy wysyłkę
Obliczamy czas wysyłki...

Dyskretna paczka bez oznaczeń zawartości

Zakupy bez rejestracji

Zwroty do 30 dni

Ubezpieczone zakupy do 10 000 zł

Kup teraz — zapłać za 30 dni

Szybka wysyłka do 24h

Bezpieczne płatności

Zaufane płatności:

BLIK PayU PayPal Google Pay Apple Pay

Wysyłka przez:

InPost DPD DHL Orlen Paczka
Opis produktu:

Delikatna opaska na oczy z zabawnym napisem, miła w dotyku.

Najważniejsze zalety

  • Miła w dotyku
  • Delikatna konstrukcja
  • Zabawny napis

Funkcje produktu

Komfort noszenia
Miła w dotyku, delikatna opaska.
💎
Zabawny design
Opaska z humorystycznym napisem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy opaska jest wygodna?+

Opaska jest miła w dotyku i delikatna.

Jaki napis znajduje się na opasce?+

Opaska ma zabawnym napis „LUBIĘ WALENIE”.

Do jakiej kategorii należy produkt?+

Produkt należy do kategorii Zabawki / BDSM / Maski.

Specyfikacja produktu

Producent Grammi
Podmiot odpowiedzialny Grammi | Al. Żołnierzy I AWP 3 | Rzeszów | info@grammi.pl

Darmowa dostawa od 299 zł

CENNIK I CZAS DOSTAWY KURIERA:

Paczkomat InPost - 14,90 zł
- dostawa: 1 dzień roboczy
ORLEN Paczka - 14,90 zł
odbiór w punktach: Żabka, Orlen, Lewiatan, kioski RUCH - dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD - 19,90 zł
dostawa: 1–2 dni robocze
Kurier InPost - 19,90 zł
dostawa: 1–2 dni robocze

Ta strona jest chroniona przez hCaptcha i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu hCaptcha.

Opaska na oczy LUBIĘ WALENIE
Opaska na oczy LUBIĘ WALENIE
17,90 zł

Może Ci się spodobać

Ostatnie opinie klientów

★★★★★

Obsługa taka, jak należy. Dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.

Wiktoria
★★★★

Jestem mile zaskoczony poziomem obsługi, na pewno tutaj wrócę.

Kacper
★★★★★

Mega terminowość, jestem bardzo zadowolony. Paczka dotarła do mnie w jednym kawałku, schludna i czysta.

Arek
★★★★★

Sprawnie, szybko i po mojej myśli. Doskonała obsługa klienta.

Maja
★★★★★

Szybko dostarczono, załoga sklepu działa odrazu. Dobrze zabezpieczona i mega estetyczna przesyłka. Czuć, że zależy im na klientach. Warto zrobić zakupy tutaj, dużo nowych produktów. ❤️

Piotr

Ostatnio oglądane