Maska na głowę z otwartymi ustami Bad Kitty czarna

Cena regularna43,90 zł
/
Cena zawiera podatek. Koszt dostawy obliczany przy kasie.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 43,90 zł
Sprawdzamy dostępność...
Sprawdzamy wysyłkę
Obliczamy czas wysyłki...

Dyskretna paczka bez oznaczeń zawartości

Zakupy bez rejestracji

Zwroty do 30 dni

Ubezpieczone zakupy do 10 000 zł

Kup teraz — zapłać za 30 dni

Szybka wysyłka do 24h

Bezpieczne płatności

Zaufane płatności:

BLIK PayU PayPal Google Pay Apple Pay

Wysyłka przez:

InPost DPD DHL Orlen Paczka
Opis produktu:

Czarna maska na głowę z wolnymi ustami, idealna do gier fetyszowych. Wykonana z elastycznego materiału, który szczelnie przylega do głowy.

Najważniejsze zalety

  • Szczelnie przylegająca konstrukcja zapewnia komfort noszenia
  • Wolne usta umożliwiają swobodne oddychanie i komunikację
  • Elastyczny materiał dopasowuje się do kształtu głowy

Funkcje produktu

🧸
Elastyczny materiał
95% poliester i 5% spandex zapewniają elastyczność i wygodę.
💎
Wolne usta
Konstrukcja z otwartymi ustami umożliwia swobodne oddychanie.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakiego materiału wykonana jest maska?+

Maska wykonana jest z 95% poliestru i 5% spandexu.

Czy usta są zakryte?+

Nie, usta pozostają wolne.

Jaki jest kolor maski?+

Maska dostępna jest w kolorze czarnym.

Specyfikacja produktu

Materiał 95% poliester, 5% spandex
Kolor czarny
Podmiot odpowiedzialny ORION | Schaferweg 14 | Flensburg | info@orion.de

Darmowa dostawa od 299 zł

CENNIK I CZAS DOSTAWY KURIERA:

Paczkomat InPost - 14,90 zł
- dostawa: 1 dzień roboczy
ORLEN Paczka - 14,90 zł
odbiór w punktach: Żabka, Orlen, Lewiatan, kioski RUCH - dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD - 19,90 zł
dostawa: 1–2 dni robocze
Kurier InPost - 19,90 zł
dostawa: 1–2 dni robocze

Ta strona jest chroniona przez hCaptcha i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu hCaptcha.

Maska na głowę z otwartymi ustami Bad Kitty czarna
Maska na głowę z otwartymi ustami Bad Kitty czarna
43,90 zł

Może Ci się spodobać

Ostatnie opinie klientów

★★★★★

Obsługa taka, jak należy. Dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.

Wiktoria
★★★★

Jestem mile zaskoczony poziomem obsługi, na pewno tutaj wrócę.

Kacper
★★★★★

Mega terminowość, jestem bardzo zadowolony. Paczka dotarła do mnie w jednym kawałku, schludna i czysta.

Arek
★★★★★

Sprawnie, szybko i po mojej myśli. Doskonała obsługa klienta.

Maja
★★★★★

Szybko dostarczono, załoga sklepu działa odrazu. Dobrze zabezpieczona i mega estetyczna przesyłka. Czuć, że zależy im na klientach. Warto zrobić zakupy tutaj, dużo nowych produktów. ❤️

Piotr

Ostatnio oglądane